< meta name = "wot-verification" content = "03a0126b17fe828214fd" / > ANNE BABAYA YARDIMCI ~ YAŞLI BAKICISI, HASTA BAKICISI, VE REFAKATÇİ, EV İŞLERİNE YARDIMCI: HEMEN ARAYIN 0537 391 86 45♡

ANNE BABAYA YARDIMCI

Aile Büyükleri için “Hasta bakıcı”  veya Yardımcı gerek evde gerekse hastane içinde her türlü hizmetine cevap veriyoruz.

Dinamik, işinin Bilen ve enerjik Yerli Veya Yabancı Yardımcı – bakıcı Kayıtlı Buluna gerek bayan, gerekse Bay şartlara uygun olanları tespit ederek sizinle görüştürüyor. ta ki sizin içinize Sinen birini Bulana kadar.

hasta bakıcısı dikkatli özenle Tercih Edilmelidir Bu Konuda ÇınarGrupDanışmanlık İnsan Kaynakları Evinizdekibakici.com Sürekli Olarak Yanınızdayız.

BAKICI
Yardımcı Bakıcılar

Hasta anneye bakıcı

Hasta anne bakıcı hizmetleri sunuyoruz.
İstanbul ve Türkiye’nin bir çok iline hasta anne bakıcı gönderiyoruz. Eğer hasta bakıcıya ihtiyacınız olduğu an bizler ile iletişime geçmelisiniz. İstediğiniz uyrukta Hasta anneye bakıcı bulabiliriz. Sizler bu konuda tüm işi bize bırakın. Gerekli araştırmalar yapılınca sizinle ön görüşme yapılır ve istediğiniz bir zaman diliminde sizlerle mülakata gelinir. Mülakat ettiğiniz hasta anneniz bakıcıyı beğendiğiniz takdirde Hemen Başlatabilirsiniz.

İstanbul’un tüm ilçelerine yatılı olarak bayan hasta anne bakıcı hizmetleri sunuyoruz. Sizlerin anneleri yaşlı olabilir bakıma muhtaç olabilir, bu durumlarda bizler sizler için yatılı olarak çalışacak ve uygun ücretlerde bayan yatılı eleman temin edebiliyoruz. Gelecek personel deneyimli ve tecrübeli olup işini en iyi şekilde yapmayı garanti etmektedir. Böylece anneleriniz emin ellerde bakımı yapılacaktır. Sizde bizden hizmet almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz ve yatılı bayan bakıcı evinize kadar gelsin. Tüm Türkiye geneli hizmet vermekteyiz.

Babalar İçin Yardımcı


“Yatılı Bayan Bakıcı” “Hasta Baba Bakıcı
Hasta baba bakıcı mı Arıyorsunuz ? “Hasta babaya bakıcı bul” ma konusunda internette bir çok siteyi gezdiniz bulamadınız mı? Hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Sizlerin hasta babanıza bakacak onunla ilgilenecek ve onun ihtiyaçlarını her zaman karşılayacak yatılı bayan bakıcıyı bizde bulabilirsiniz. Uzun yılların tecrübe deneyimi ile geniş bayan bakıcı portföyümüz ile aradığınız yatılı bayan bakıcıyı hemen sizlere getiriyoruz. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçip şartlarınızı ve kriterlerinizi bizim deneyimli personellerimize aktarmanız olacaktır. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizlere en uygun olan “Tek Yaşayan babaya bakıcı” bulup sizler ile ön görüşmeye randevu alıyoruz. Bu ön görüşme doğrultusunda babanıza bakacak olan bayan yatılı personeli tanımış olacaksınız. Böylece babanızı kimlere teslim edeceğiniz görürsünüz. Bu görüşmeler sonucunda istediğiniz bir zaman diliminde işe başlatabilirsiniz.

Hızlı ve Güvenilir “Hasta Baba Bakıcı” Danışmanlık Hizmetleri
Hasta baba bakıcı bulabilmek için site site gezdiniz ve bulamadınız mı? Lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizler için en geniş kapsamlı araştırma ve bilgiler ışığında sizlere sunacağımız bir çok cv içerisinden sizlere en uygun olanı seçip okey verdiğinizde hemen sizinle görüştüreceğiz. Böylece aradığınız personeli bulmuş olacaksınız. Hayatımızın en değerli kişilerine iyi bakacak olan yatılı bayan personeli bizde kesinlikle bulacağınızı garanti ediyoruz.

Yatalak Hasta Bakıcısı” Mı Arıyorsunuz ?

“yatalak hasta bakıcısı” hastaların fizyolojik ve psikolojik durumlarına uygun bakım programları Yatalak hastalara uygun tecrübeli sağlık çalışanlarımız ile 7/24 bakım işlemleri yapılmaktadır.

Yatalak Hasta Bakıcısı

Yatalak Hasta Bakımı: Belirli bir yaştan sonra maalesef ki insan fizyolojisi ve bağışıklık sistemi zayıflıyor. Zamanla kronik hastalıklar baş gösteriyor. Tabi ki kimse yatağa bağımlı hasta olarak hayatına devam etmez. İnsan sosyal bir canlıdır. Bu nedenle sosyal hayatı, kendi sağlığı sebebi ile, kısıtlanmış bir birey psikolojik olarakta etkilenmektedir. Psikolojik olarak çöküntüde olan bir hastanın iyileşme süreci de uzamaktadır.

  1. Yatılı hasta bakıcısı haftanın 6 günü 24 saat hastasıyla beraber yaşarken, haftada bir gün 24 saat izin kullanmaktadır
  2. İzin Konusu Çalışan ile İşveren Arasında Uygun Görülürse 12 saat Gündüzlü Çıkıyorlar.

Yatağa bağımlı hastanın; yattığı yatağından yediği yemeğe, kullandığı ilaçlardan rehabilitasyon programına kadar özen gösterilmesi gerekmektedir. Yatalak yaşlı hastanın kendi birçok ihtiyaçlarını karşılayamaması sebebi ile devamlı profesyonel bakıcıya ihtiyaç duymaktadır. Yatalak hastalarda kronik hastalıklar bulunduğundan ilaçlarının düzenli takip edilmesi, öğünlerini ve ara öğünlerini düzenli alması gerekmektedir.

“yatalak hasta bakıcı

“yatalak hasta bakıcı” hastaların fizyolojik ve psikolojik durumlarına uygun bakım programları Yatalak hastalara uygun tecrübeli sağlık çalışanlarımız ile 7/24 bakım işlemleri yapılmaktadır.

Yatalak hasta bakımında dikkat edilmesi gerekenler;

Hastada sonda veya katater takılı ise her gün kontrol etmek.
Hijyen sağlığına önem vermek adına yatalak hastanın yatağını düzenli çarşafını değiştirmek ve kontrol etmek
Normal yolla beslenen hastalara zamanında yemeğini vermek
Bilinci kapalı hastalara özel tedavi programları uygulamak
Deri kurumasını önlemek için düzenli nemlendiriciler sürmek
Yatalak hastalardaki kas ve iskelet zayıflamalarına karşın düzenli fizik tedavi uygulamak
Hastaya özel rehabilitasyon programları uygulamak
Yatağa bağımlı hasta bakımında fizyolojik bakımların yanında sosyolojik ve psikolojik destek de son derece önemlidir. Bilinci açık hastaların sosyolojik durumları değerlendirilerek onlar ile küçük uğraşlar gerçekleştirmek hastanın ruh sağlığı açısından çok önemlidir.

Tüm bu maddeler ve daha da fazlası, hastamızın daha sağlıklı olmasını sağlayacak; temel ihtiyaçlarını giderebileceği ve her an iletişim kurabileceği profesyonel, samimi ve güvenilir bir yardımcı için yatılı hasa bakıcı hizmeti önemlidir.

  • Yatılı Olarak Tüm İllere Hizmet Verilmekte.
  • Gündüzlü Olarak Sadece İSTANBUL İçi Hizmet Verilmekte.

İLETİŞİM

TEL :0212 945 40 43

MOBİL :+90538 581 65 95

WHATSAPP :0538 581 65 95