< meta name = "wot-verification" content = "03a0126b17fe828214fd" / > Felçli Hastaya Bakıcı ~ YAŞLI BAKICISI, HASTA BAKICISI, VE REFAKATÇİ, EV İŞLERİNE YARDIMCI: HEMEN ARAYIN 0537 391 86 45♡

Felçli Hastaya Bakıcı

“Felçli Hastaya Bakıcı” Mı Arıyorsunuz ?

“Felçli Hastaya bakıcı”  www.evinizdekibakici.com İçin Doğru Adrestesiniz

Aileniz için “Felçli Hastaya bakıcı” gerek evde gerekse hastane içinde her türlü hizmetine cevap veriyoruz.

Felçli Hastaya Bakıcı
Felçli Hastaya Bakıcı

Felçli hastalarınızın eli ayağı, gözü kulağı olabilecek yatılı veya gündüzlü, yabancı veya Türk uyruklu, “felçli hasta bakımı” konusunda tecrübeli hasta bakıcılar arıyorsanız Evinizdekibakici.com size uygun personel için hizmetinizdedir.

Dinamik, işinin Bilen ve enerjik Yerli Veya Yabancı [Felçli Hastaya bakıcı] Kayıtlı Buluna gerek bayan, gerekse Bay şartlara uygun olanları tespit ederek sizinle görüştürüyor. ta ki sizin içinize Sinen birini Bulana kadar.

  • Yatılı hasta bakıcısı haftanın 6 günü 24 saat hastasıyla beraber yaşarken, haftada bir gün 24 saat izin kullanmaktadır
  • İzin Konusu Çalışan ile İşveren Arasında Uygun Görülürse 12 saat Gündüzlü Çıkıyorlar.

Felçlihastaya bakıcı ”  dikkatli özenle Tercih Edilmelidir Bu Konuda Evinizdekibakici.com Sürekli Olarak Yanınızdayız.

Tüm bu maddeler ve daha da fazlası, hastamızın daha sağlıklı olmasını sağlayacak; temel ihtiyaçlarını giderebileceği ve her an iletişim kurabileceği profesyonel, samimi ve güvenilir bir yardımcı için yatılı hasta bakıcı hizmeti önemlidir.

Felçli Hastaya Bakıcı Görüşmeleri

Felçli Hastaya Bakıcı İhtiyacınız Olan Bakıcıyı Sizin İçin Araştırıp size Uygun Kriterlerinize uyun Hasta Bakıcı veya ”Yaşlı Bakıcısı” Evinizdekibakici.com Olarak Buluyoruz.
Hasta Bakıcı Personeli” Ortak Gün Belirleyerek Görüşmeye Hazır İşe Başlayabilecek Bir Şekilde Getiriyoruz Her İki Tarafın Görüşleri Bir Birlerine Uygun Olursa Aynı Gün İşe Başlatıyoruz.
Bakıcı Görüşmeleri

Hasta bakıcısı Personelin Görüşmeleri Hastanın Bulunduğu Yerde Görüşme Sağlanıyor Her Hastanın Kendine Öz Hal ve hareketleri Her ne kadar aynı hasta olsa da kullandığı ilaç ortam olarak değişebiliyor ve yer yer agresifleşebiliyor her ne kadar iyi ve uysal olsa da hastalığın ve bulunduğu durumdan dolayı değişip kırıcı ve zor anlar yaşatabiliyor bu nedenle hastanın kendi bulunduğu ortamda her iki tarafında birbirlerini görüp yapması gereken işleri sözlü olarak anlatılıp gerektiğinde gösterilip karar verilmesi genelde işi anlatmadan  gönderilen bakıcıdan 100%10 başarı sağlanır yerinde karar oranı ise 100%90 daha başarı görülmekte.

İnme beyne giden hayati kan ve oksijen akışının ani bir şekilde kesildiği ya da azaldığı bir BEYİN KRİZİDİR. Kan akımının kesildiği bölgedeki hücreler hızlıca ölmeye başlar ve inmenin oluştuğu bölgeden yürütülen fonksiyonlar da geçici ya da kalıcı kayıplar meydana gelir.

İnme belirtileri

  • Kol veya bacakta, özellikle vücudun sadece bir tarafında ani uyuşukluk ve güçsüzlük hissi.
  • Ani kafa karışıklığı, konuşma ve anlamada güçlük.
  • Aniden gözlerden birinde ya da her ikisinde görme kaybı
  • Nedeni bilinmeyen ani ve şiddetli baş ağrısı
  • Ani yürüme güçlüğü, sersemlik, denge ve koordinasyon kaybı