< meta name = "wot-verification" content = "03a0126b17fe828214fd" / > Hasta Bakıcı - Yaşlı Bakıcısı - Yabancı Hasta Bakıcı - İstanbul Hasta Bakıcı

Hasta Bakıcısı Arıyorum

Hangi Hizmeti Almak İstersiniz?

Ev işlerine Yardımcı

Aile Büyüklerine Yardımcı

Hasta Bakıcı

Yaşlı Bakıcısı

Gündüzlü Bakıcı
Yatılı Bakıcı

Hasta Bakıcısının Görevleri


Genel olarak hasta bakıcısının görevleri şu şekildedir.
– Günlük yaşam aktivitelerinin desteklenmesine yardımcı olur.
– Kişisel Temizlik (Tuvalet, Banyo gibi) konusunda yardımcı olur.
– Ağız yolu ile verilen ilaçların hazırlanması ve takibi.
– Hayati bulguların (Tansiyon, Nabız gibi) takibi.
– Hastaya ait yemeklerin yapılması ve hastaya verilmesi.
– Arkadaşlık ve sohbet ederek beraber vakit geçirme.
– Hastaya rutin hastane kontrolünde refakat etmek.
– Günlük fiziksel aktiviteler (Yürüyüş, egzersiz, masaj gibi)

Yaşlı ve Hastalarınıza

Eğitimli, deneyimli işini iyi bilen bayan bakıcı ihtiyacınızı karşılayabilecek

aradığınız kriterlere uygun personeller hemen bizimle iletişime geçiniz.

Sizlere en uygun personeli % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışan

müşteri temsilcilerimiz  en kısa sürede bulacaklardır.

Evinizde yardımcı ve bakıcı

Yatılı çalışacak bayan yardımcı veya bakıcı bayana mı ihtiyacınız var ?

Aradığınız yaş ve özelliklerde eğitimli ve deneyimli bayan yardımcı

hizmetli bulma konusunda sizlere profesyonel hizmet sağlıyoruz.

Bizden hizmet alabilmeniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Uzman ekibimiz geniş porföyümüz ile sizlere en uygun personeli bulacaktır.

Hasta Bakıcı mı Arıyorsunuz ?

Hasta bakıcı bulma konusunda internette bir çok siteyi gezdiniz bulamadınız mı? Hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Sizlerin hasta babanıza veya Annenize Veya Yardıma ihtiyacı olan Yakınlarınıza bakacak onunla ilgilenecek ve onun ihtiyaçlarını her zaman karşılayacak yardımcı bayanı bizde bulabilirsiniz. Uzun yılların tecrübe deneyimi ile geniş Bay, Bayan bakıcı portföyümüz ile aradığınız yatılı bayan bakıcıyı hemen sizlere getiriyoruz.

Yapmanız gereken bizimle iletişime geçip şartlarınızı ve kriterlerinizi bize aktarmanız Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda en uygun olan Hasta Bakıcısı Veya Yaşlı bakıcısını bulup sizler ile ön görüşmeye randevu alıyoruz. Bu ön görüşme doğrultusunda Aile Bireylerine bakacak olan Yatılı Bayan personeli tanımış olacaksınız. Böylece kimlere teslim edeceğiniz görürsünüz. Bu görüşmeler sonucunda Hazır Olarak Getirdiğimiz Personeli Hemen işe başlatabilirsiniz.

PEKİ AİLE HASTA BAKICIDAN MEMNUN KALMAZSA ?

Aile içinde geçerli olan her aldığı Yaşlı Bakıcısı veya Hasta Bakıcı Çalıştırmak zorunda değil Aynı şekilde Hizmet Almış Olduğu Evinizdekibakici.com  Memnuniyetsizliğiniz Bildirim Bakıcı Orada Çalışmaya Devam Ederken İLK gün Gibi Adayların Bilgileri Aileyle gönderilip tercih ettiğiniz bakıcı için gün belirlenir hazır bir şekilde getirilip işi görüp anlatılıp uygun görüldüğünde işe başlatılıyor Her Zaman Memnun Kalmanız Bizim İçin Çok Önemli Müşteri Olarak Hiç Bir Zaman Görmüyoruz Evinizdekibakici Ailesi Çok Büyük Sizleri de Ailemize Dahil Etmek İçin Her zaman Yanınızdayız.

Bakıcı Memnun Kalmazsa ?

Bu husus Önemli Ve Şeffaf bir konu Akıllarda hep bir soru işareti gelen bakıcı yapamazsa Evet Her bakıcı her işi yapar anlamına gelmiyor Fakat Bakıcı alınırken dikkatli ve özenle seçmiş olsanız da bazı zamanla bu tip sorunlar genelde çözüm süreci olarak işe başlayan gerek Yaşlı Bakıcısı gerek Hasta Bakıcı yapılan konuşma ve Yapılan Yazılı Sözleşmesinde Yazılı Olarak Belirtiğimiz bir konuda işe bırakma konusu işi bırakmadan önce bize evinizdekibakici.com Olarak Bize Bildirmektedir.Yeni Bakıcı Bir Bakıcı İçin Hemen Çalışma Başlatılıp Size Uygun Bakıcıyı Yönlendiriyoruz.

HASTA YAŞLI BAKICI

Yatılı Olarak Tüm İllere Hizmet Verilmekte.

Özbek Bakıcı, Türkmen Bakıcı Gürcü Bakıcı, Ukraynalı Bakıcı, Etiyopyalı Bakıcı Güvenilir Bakıcılar için  çözüm ortağınız. Profesyonel tecrübeli bakıcılar. “Değişim Garantili” yatılı hasta bakıcı, bayan bakıcı, bayan hasta bakıcı, yatılı hasta bakıcı, evde hasta bakıcı, evde bayan hasta bakıcı İhtiyaçlarınızda Hemen Arayabilir ve Bilgi Alabilirsiniz.