Hastanede Refakatçi Elemanlar

İstanbul tüm İlçelerine dilediğiniz Zaman hastanede Hasta refakatçi talebinize Cevap Veriyoruz. Geniş çalışma ekibimiz eğitimli Deneyimli Tecrübeli kişilerden oluşan. Uzun Yıllardan Bugünlere Kadar sektörün içerisinde bulunan Ay Yıldız Bakıcılık Firmamız ve ekibimiz sizlere profesyonel Hasta Yardımcı hizmeti sunmaktayız. Tecrübeli kişilerden Yardım Desteği alarak Bulunduğunuz zor Durumunuzu Hafiflete Biliriz. Kadromuzda refakatçi Bay veya Bayan hizmetini sağlayan kişilerin Deneyimli tecrübeli olmaları konusunda çok Önem Vermekteyiz. Hastanede veya Evinizde bakıcı ya da refakatçiler olarak hizmet veren Kişi Sevdiklerinizi emanet etmeniz sizleri ve yakınlarınızı zor durumdan Kurtarabilmeyi Hedefliyoruz.

Tecrübeli Hastanede Yardımcı

Ay Yıldız Bakıcılık firmamız tarafından tüm İstanbul’un İlçelerine Hizmet sağlanan Ay Yıldız Bakıcılık refakatçi hizmetini profesyonel seviyeye getirmek İçin Sürekli Hizmetlerimizi Geliştirmekteyiz. Hizmet aldığınız Kişi alanlarında Deneyim Sahibi olması gerekli hastalarınıza müdahalede bulunması gerekmektedir. Hastanızda oluşabilecek ani durum değişikliği gibi durumlarda bir çok kez hasta yakınlarının Yetersiz Kalıp Panik Yaptığı tespit etmiş. Bundan Dolayı hızlı Olarak Önce hastaya müdahale etmeli ardından Hasta Yakınlarının sakinleştirmesi gerekmektedir. Hasta refakatçi hizmeti Veren Kişi soğukkanlı Duruma Hakim davranarak hizmet vermeleri gerekmektedir. 

Yatak Yaralarının Önemli Faktörlerinden Biriyse de Fazla kilo Sürekli Yatağa Bağlı veya Hareketlerinde kısıtlı olan kişilerde daha çok görülmektedir. yatak yarasının Oluşmasını Hızlandıran faktörlerden Biri Olduğundan Dolayı Yemesine ve İçmesine de Önem Gösterilmesi Gerekiyor. Hastaya Hasta Hasta Olduğunu sürekli dillendirmemeye ve hasta Muamelesi Gibi Davranışlardan Kaçınmayız ve sürekli motivasyon verilmesi gerekir. Psikolojik Durumu İyileştirme Hastanın Ve yakınları Yardımcı Bakıcı Kişinin Devamlı olarak ev içinde aktiviteler sohbet ve radyo, televizyon olmalı Gazete, dergi okunmalı veya kendisi okuyabiliyorsa yönlendirilmelidir.

Hastaya İyi Ve Öz verili Bir şekilde davranılması Şefkatli ve güler yüzlü yaklaşımlarda Bulunarak motive edilmelidir. Yatılı Hasta Bakıcısı Genelde En Çok Tercih Edilen Evde Hasta Bakıcı Hizmeti veya Hastanede Yatılı Refakatçi Gündüzlüden Farkı İse Gün Boyu hastanızla ilgilenerek ihtiyaçlarını karşılaması ve gece ani durumlarda müdahale edebilmesinden dolayı hasta ve yaşlıların tek başına kalmaması için tercih edilmektedir. haftanın 6 günü hizmet vermektedir Deneyimli ve Tecrübeli bakıcıda yardım alınması hasta için hem de hasta yakınları için Daha Rahat ve Sorunsuz Bir Yaşam Sürdürmek İçin gerekmektedir. Hastane ortamında bu konuda deneyimli refakatçiler evde ise yatılı Hasta Bakıcılar tarafından yapılmaktadır. 

Yardımcı Görevleri

 • Doktor tarafından verilen ilaçların Zamanında kullanılması ve takibi Edilmesi,
 • Hastanın Sürekli Olarak Ateş, nabız ve tansiyon günlük rutin kontrolü, Takibini sağlamak
 • Doktor tarafından önerilen Fizik Hareketlerinin Yerine getirilmesini Sağlamak ve desteği, Verilmeli
 • Doktoru Tarafından önerilen yemeklerin Düzenli Bir Şekilde Öğünlere Bölünerek hazırlanması ve yedirilmesi,
 • Bakılması gereken Kişinin kıyafetlerinin yıkanması Temizlenmesi ve ütülenmesi, giymesine destek olmak,
 • Hastanın Öz Bakımlarına Tuvalet İhtiyaçlarının ve Banyosunun Yapmasına Yardımcı ve destek olmak,
 • Hastanın Tuvalete Gidememe Halinde İse Hastanın bezleme ve sürgü yapılmasına Destek ve Yardımcı Olacak
 • Bakılacak Hastanın Yürüme zorluğu olan hastaya destek olarak yürümesine Destek vererek Yardımcı olmak
 • İstanbul hasta yardımcı Yaşlı Bakıcısı veya Refakatçi ihtiyacınız olduğunda
 • bizlere ulaşarak işinde uzman Kişilerle sizlere hizmet Vermekteyiz Ay Yıldız Bakıcılıktan destek alabilirsiniz.
 • Hastalarınıza hastanede ya da evlerinizde yatılı veya Haftalık bakıcı hizmeti sağlayabiliyoruz.
 • Uzun yıllardır Bakıcılık sektörde Yaşlı Hasta Bakıcı Ve Refakatçi Hizmeti vermiş olduğumuz
 • yönlendireceğimiz ekipler uzmanlık eğitimi Okumuş veya Bu hizmeti yakinen yapmış kişilerdir.

Hasta bakıcısı hizmetimiz hakkında Üst Düzeyde ayrıntılı bilgi almak için Bize 05073041212 numaradan veya sayfamızı ziyaret Ederek Bilgi Alabilirsiniz.

Hasta Bakıcı İçin Bize Mesaj Gönderin.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right