< meta name = "wot-verification" content = "03a0126b17fe828214fd" / > Hasta Bakıcı - Refakatçi - Yaşlı Bakıcısı- Yatılı Refakatçi - İçin Arayın

HASTA BAKICI REFAKATÇİ

Hasta Bakıcı Refakatçi
hastanede refakatçi

”Hastanede Refakatçi”

SİZE EN UYGUN REFAKATÇİYİ NASIL BULUYORUZ ?

refakatçinin özelliklerini tespit eder ve size 2 saat içerisinde en az 2 tane refakatçi profilini resimleri ve bilgilerini sunuyoruz.

Firmamızı arayarak ”Bay Refakatçi” ya da ”Bayan Refakatçi” için size hemen bir görevli yönlendirmemizi sağlayabilirsiniz. Firmamız bünyesinde görev yapan refakatçilerin tümünü son derece titiz bir değerlendirme safhasının ardından kadromuza dahil ediyoruz.

Sevdiğiniz, değer verdiğiniz bir insanın bakımını emanet edeceğiniz bir Refakatçi elbette rastgele biri olmamalıdır. Hastanızın beslenmesi, temizlenmesi, özel kurallara tabi ise anlaştığınız refakatçi bu konuda tecrübeli olmalıdır. Ayrıca hastayı dikkatle takip etmeli ve durumunda bir değişiklik gördüğü zaman bunu bildirmesi gereken kişilere bildirmelidir. Hasta odasını havalandırmalı, daima temiz ve düzenli olmasını sağlamalıdır.

Refakatçi Görevleri

Hasta Refakatçi Personellerinin Görevleri

  • Hasta Refakatçisi,Hastanızın ve/veya Yaşlınızın her türlü  kişisel bakımı ile  günlük temel ihtiyaçlarının yerine getirmelidir.
  • Hasta Refakatçisi hastanızın ve/veya yaşlınızın hastalığına göre davranış sergilenmesi.
  • Hasta Refakatçisi hastanızın ve/veya yaşlınızın doktoru tarafından verilen ilaçların zamanında verilmesi.
  • Hasta Refakatçisi hasta ve/veya yaşlınızın  temel ihtiyaçlarının gidermesi ( vücut temizliği , yemek yemesi, hastanızın altı bezleniyorsa altının bezlenmesi dahil ).
  • Hasta Refakatçisi hasta ve/veya yaşlınızın yürüyebiliyor ise yürümesine yardımcı olunması ve sohbet edilerek  düzgün iletişim kurulması.
  • Hasta Refakatçisi hasta ve/veya yaşlınızın doktorunun verdiği bir beden egzersizi varsa o beden egzersizlerinin doktorunuzun gösterdiği ve önerdiği şekilde  yaptırılması.
  • Hasta Refakatçisi hasta ve/veya yaşlınızın  evinde veya hastane ortamında  günlük temizliğin yapılması.
  • Hasta Refakatçisi yapılacak tüm Refakatçi  hizmetleri bir plan dahilinde ve hasta ve/veya yaşlı  yakını ile irtibatlı olarak planlanır ve yapılır.
  • Hastane Başlayarak Evde Devam Etmektedir.

hastanede refakatçi” hastanızı güvenle emanet edebilirsiniz.

Yatılı RefakatçiHasta Refakatçisi Yabancı RefakatçiHastanede Refakatçi Refakatçi BakıcıHasta RefakatçisiHasta BakıcıYaşlı Bakıcı

REFAKATÇİ ARIYORUM” DİYORSANIZ

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

İLETİŞİM

Tel : 0212 945 40 43

Mobil : 0537 391 86 45

WHATSAPP : 0537 391 86 45

Hastanede Hasta Refakatçisi arıyorum, Bulmalıyım diyorsanız  Hemen Arayın