< meta name = "wot-verification" content = "03a0126b17fe828214fd" / > KURUMSAL ~ YAŞLI BAKICISI, HASTA BAKICISI, VE REFAKATÇİ, EV İŞLERİNE YARDIMCI: HEMEN ARAYIN 0537 391 86 45♡

KURUMSAL

Çınar Grup Danışmanlık 2008 yılında İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde güvenilir, referanslı, tecrübeli insan kaynağı tedarik hizmetini vermek amacıyla kurulmuştur.

Çınar Grup Danışmanlık İnsan Kaynakları alanında uzman, profesyonel ve güvenilir kadrosu ile bir çok ailenin,yaşamlarını kolaylaştırıcı hizmetler sunmaktadır.

 

Tüm bakıcı, ve ev hizmetleri taleplerinizi en kısa sürede, kaliteli ve güvenilir bir şekilde doğru adaylar ile buluşmanızı sağlayarak karşılıyoruz.

hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı Personeller  yanı sıra ev işleriniz için yardımcı, hasta refakatçi ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunuyoruz

Hasta baba ve annelerimiz bizim için çok önemlidir. Onlar her zaman en iyi bakıma ve en iyi hizmete layıktır. Biz evinizdekibakici.com olarak sizlere en iyi şekilde hizmet sunmayı garanti ediyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

2008 yılından şu anki zaman kadar bir çok referansımız ile yatılı hasta bakıcı ya veya yatılı yaşlı bakıcıya ihtiyacı olan bir çok aileye hizmet vermiş ve bu hizmetlerimiz karşılığında her zaman teşekkür almış bir danışmanlık hizmeti sağlayan güvenilir bir kurumuz. Yatılı bayan bakıcı ihtiyacı olan ailelere günün 24 saati yılın 365 günü çalışmaktayız. Haftanın tüm günlerinde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktayız. Yatılı bayan bakıcı hizmetimizde çalışan tüm personellerimiz eğitim almış bu konuda deneyimlidirler. Yatılı olarak istediğiniz bayan bakıcılardan sizlerde memnun kalacaksınız. Hasta veya yaşlılarınızın yemek, ihtiyaç ve ilaçlarını zamanında ve sisteme uygun olarak hizmetini

sağlayacaklardır. Bakıcı, Bayan Yardımcı Konusunda Profesyonel Danışmanlık Hizmeti; Yardımcı bayanhasta bakıcı bayan” personellerin bulunması, eğitimi, deneyimi ve tüm bilgileri ile sizlere sunup, hasta ve yaşlılarınız için en güvenilir ellere teslim edebilmeniz için çalışıyoruz. Ülkemizin her yerine 365 gün 24 saat çalışıyoruz. Bayramlar ve tatil günlerinde dahi çalışmalarımız devam ediyor. Siz ne zaman bayan yardımcı veya bayan yaşlı hasta bakıcıya ihtiyaç duyarsanız biz hemen oradayız. Bizler tüm ekibimiz ile beraber sizlerin rahat bir şekilde emin ellere yani bayan bakıcılarımıza teslim edeceğiniz en sevdiklerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilmeniz için çalışmaktayız. Sizlerin bayan hasta bakıcı bayan yardımcıya ihtiyaç duyduğunuzda bizler buradayız. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda sizinle iletişime geçilip size göre en uygun bakıcıyı sizlere getirmiş olacağız. çocuğunuza en iyi şekilde bakacak bayan bakıcıları geniş portföyümüzün içinden temin ediyoruz. Daima daha iyi hizmet daha memnun müşteri ve % 100 müşteri memnuniyeti ile hizmetlerimiz sağlayarak bu sektörde en iyi olma yolunda ilerliyoruz. Sizlere ve yaşlılarınıza her zaman en iyi şekilde bakacak bayan personelleri buluyoruz. Böylece sizlerin bakıma muhtaç olan en değerli sevdiklerinize daha şevkatli bakılıyor.

firmamız güçlü teknik deneyimli kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, tam zamanında hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam oluşturarak çevremize hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, çalışanlarımızı yapıyoruz.