Whatsapp'dan Sor

Yatalak Hasta Bakıcısı

Yatalak Hasta Bakıcısı” Mı Arıyorsunuz ?

“yatalak hasta bakıcısı” hastaların fizyolojik ve psikolojik durumlarına uygun bakım programları Yatalak hastalara uygun tecrübeli sağlık çalışanlarımız ile 7/24 bakım işlemleri yapılmaktadır.

Yatalak Hasta Bakıcı Hizmeti

Yatalak Hasta Bakımı: Belirli bir yaştan sonra maalesef ki insan fizyolojisi ve bağışıklık sistemi zayıflıyor. Zamanla kronik hastalıklar baş gösteriyor. Tabi ki kimse yatağa bağımlı hasta olarak hayatına devam etmez. İnsan sosyal bir canlıdır. Bu nedenle sosyal hayatı, kendi sağlığı sebebi ile, kısıtlanmış bir birey psikolojik olarak ta etkilenmektedir. Psikolojik olarak çöküntüde olan bir hastanın iyileşme süreci de uzamaktadır.
  1. Yatılı hasta bakıcısı haftanın 6 günü 24 saat hastasıyla beraber yaşarken, haftada bir gün 24 saat izin kullanmaktadır
  2. İzin Konusu Çalışan ile İşveren Arasında Uygun Görülürse 12 saat Gündüzlü Çıkıyorlar.
Yaşlı Hasta Bakıcısı
evde hastanede bakıcı

Yatağa bağımlı hastanın; yattığı yatağından yediği yemeğe, kullandığı ilaçlardan rehabilitasyon programına kadar özen gösterilmesi gerekmektedir.

Yatalak yaşlı hastanın kendi birçok ihtiyaçlarını karşılayamaması sebebi ile devamlı profesyonel bakıcıya ihtiyaç duymaktadır.

Yatalak hastalarda kronik hastalıklar bulunduğundan ilaçlarının düzenli takip edilmesi, öğünlerini ve ara öğünlerini düzenli alması gerekmektedir.

“yatalak hasta bakıcısı”

“yatalak bakıcısı” hastaların fizyolojik ve psikolojik durumlarına uygun bakım programları

Yatalak hastalara uygun tecrübeli sağlık çalışanlarımız ile 7/24 bakım işlemleri yapılmaktadır.

Yatalak hasta bakımında dikkat edilmesi gerekenler;

Hastada sonda veya katater takılı ise her gün kontrol etmek. Hijyen sağlığına önem vermek adına yatalak hastanın yatağını düzenli çarşafını değiştirmek ve kontrol etmek Normal yolla beslenen hastalara zamanında yemeğini vermek Bilinci kapalı hastalara özel tedavi programları uygulamak Deri kurumasını önlemek için düzenli nemlendiriciler sürmek Yatalak hastalardaki kas ve iskelet zayıflamalarına karşın düzenli fizik tedavi uygulamak Hastaya özel rehabilitasyon programları uygulamak Yatağa bağımlı hasta bakımında fizyolojik bakımların yanında sosyolojik ve psikolojik destek de son derece önemlidir. Bilinci açık hastaların sosyolojik durumları değerlendirilerek onlar ile küçük uğraşlar gerçekleştirmek hastanın ruh sağlığı açısından çok önemlidir.

Tüm bu maddeler ve daha da fazlası, hastamızın daha sağlıklı olmasını sağlayacak; temel ihtiyaçlarını giderebileceği ve her an iletişim kurabileceği profesyonel, samimi ve güvenilir bir yardımcı için yatılı hasa bakıcı hizmeti önemlidir.

Yatalak hasta bakımı için bizleri arayabilirsiniz. İletişim bilgileri için. Yatılı Olarak Tüm İllere Hizmet Verilmekte.
  • Gündüzlü Olarak Sadece İSTANBUL İçi Hizmet Verilmekte.
Yatılı Özbek BakıcıYatılı Türkmen Bakıcı, Etiyopyalı Bakıcı Güvenilir Bakıcılar için  çözüm ortağınız. Profesyonel tecrübeli bakıcılar. “Yardımcı Değişim Garantili” yatılı veya Gündüzlü hasta bakıcı, İhtiyaçlarınızda Hemen Arayabilir ve Bilgi Alabilirsiniz.
  1. %100 Müşteri Memnuniyeti
  2. Deneyimli Uzman Ekip
  3. İstanbul 39 Semtte Mevcut Hizmet
  4. En Hesaplı Fiyat
ACİL BAKICI ARIYORUM :0507 304 12 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir