< meta name = "wot-verification" content = "03a0126b17fe828214fd" / > Eve Yardımcı Bayan-Villa Çiflik Karı koca Personeli -Eve Yardımcı Bayan

EV İŞLERİNE YARDIMCI

”Yatılı Villa Personeli”

”Eve yardımcı bayan” alımı yaparken, bu işi gerçek anlamda yapabilecek bir personel seçimi yapmanız gerekiyor. Hem ev işlerini yapabilecek kadar el yatkınlığının olması hem de güvenilir olması, bir ev için ”Evde yardımcı Bayan” alımı yapılırken üzerinde durulması gereken temel kriterlerin sadece bir kaçıdır.

Ev işleri için özel bir eğitim gerekmiyor. Fakat tercih edilecek kadın personelin, bu işlerde becerikli olması, seri ve enerjik davranması, ev içerisinde düzenin sağlanmasından, mutfaktaki yemeklerine yapımına kadar her bir ayrıntıyı yapabilmesi gerekiyor.

Ev Yardımcısı Ne İş Yapar?

Ev işleriniz için ”yardımcı Bayan personeli” ev içerisindeki genel düzen ve genel işleyişten sorumludur. Aynı zamanda aile bireyleri evde olduğu zamanlarda, en önemli yardımcıları konumundadırlar. Aile üyeleri evde olmadığı zamanlarda ise, ailenin daha küçük, çocuk yaştaki bireylerin bakıcılığını yapabilecekleri gibi aynı zamanda evin temizliğinden de sorumlu olurlar.

Bir eve yardımcı kadın için ev içerisinde iş sınırı neredeyse yok gibidir. Temel olarak yapması gerekenleri ise aşağıdaki gibi maddeler halinde sıralandırmamız mümkündür.

Evin genel temizliğini yapması
Mutfak işlerini yapması ya da yardımcı olması
Çocuklara bakması, sahip çıkması, gerektiğinde eğitmesi
Ev içerisindeki önemli, değerli eşyaların korunması ve zarar görmemesi
Yemek, temizlik, ütü, çamaşır, bulaşık gibi rutin işlerin yapılması
Alıverişin yapılması

Gibi maddeler, eviniz ile ilgili her türlü işi yapacak ya da yardım edecek personelin başlıca görevleri arasındadır.

Eve Bayan Yardımcı  Bulmanızı Yardımcı Olacak İstanbul Bakıcı Hizmeti İçin Bize 7/24 Ulaşabilirsiniz www.Evinizdekibakici.com 

Çınar Grup Danışmanlık

2008 yılında İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde güvenilir, referanslı, tecrübeli insan kaynağı tedarik hizmetini vermek amacıyla kurulmuştur.

Çınar Grup Danışmanlık İnsan Kaynakları alanında uzman, profesyonel ve güvenilir kadrosu ile bir çok ailenin,yaşamlarını kolaylaştırıcı hizmetler sunmaktadır.

Profesyonel Ev Yardımcısı

Profesyonel ev yardımcısı bu alanda yaşadığı deneyim ve tecrübeler ile işinde ne derece başarılı olduğunu kanıtlamış bir personeldir. Dolayısıyla, siz kendisine eviniz ile ilgili yapılması gerekenleri uzunca anlatmanıza gerek kalmadan, o yapılması gereken tüm işleri anlar. Bu anlamda daha verimli çalışacağından emin olabileceğiniz gibi aynı zamanda “güvenilir” bir personel olması da büyük bir avantajdır.

Eve Yardımcı Bayan personel için belirlenen çalışma şekli şartları ise yardımcının yatılı olması ya da gün içerisinde belirli saatlerde çalışması durumuna göre farklılık göstermektedir. Bu aynı zamanda fiyatları da önemli ölçüde etkileyen bir ayrıntıdır.

Sonuç olarak iş ya da özel hayat durumunuza bağlı olarak, beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet anlayışına sahip ve güvenilir bir kadın ev yardımcısı bulmak için yine bu alanda güvenilir bir sağlayıcı firmadan yararlanmanız gerekiyor. Evde yardımcı kadın ihtiyaçlarınız için nitelikli ve güvenilir çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

KARI KOCA VİLLA ELEMANI

Bir villanız, çiftlik eviniz veya yalınız varsa muhtemelen bazı internet sitelerinde veya gazetelerde “villa için evli çift aranıyor” şeklinde bir ilanınız da vardır veya olmuştur.

Bu tip büyük yaşama alanlarındaki işlerin organize edilmesi kolay değil ve sizin gibi pek çok kişi yatılı veya gündüzlü elemanlar ya da çiftler arıyor. Evli çiftlerin çok aranan bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz. Birçok evde onların yatılı olarak kalabilecekleri bir bölüm ayrılıyor ve bayan eleman temizlik ve mutfak işleriyle meşgul olurken erkek de şoförlük, alışveriş, bahçe bakımı gibi konuları hallediyor. Tabii çiftin bunları üstlenecek kapasitede olması lazım.

Firmamız bu tip ihtiyaçlarınız için istediğiniz vasıflara sahip kişiler veya çiftler bulmanıza yardımcı olmak üzere kuruldu. Bize hangi yaş grubunda; hangi yetenek, ilgi ve vasıflara sahip kişi veya kişiler aradığınızı söyleyin; sizin için en iyisini bulmak üzere hemen çalışmaya başlayalım.

Yatılı Villa Yardımcı

Villa için evli çift arıyorsanız size mekanınızı güvenerek emanet edebileceğiniz, görünüşü ve davranışları düzgün, saygılı, yemek hizmeti verebilen ve servis yapabilen, güler yüzlü, sorumluluk duygusuna sahip ve titiz insanlar gerekecek. Evin mahremiyetine saygı göstermek, sıkı ağızlı olmak, mekanın genel bakımıyla ilgilenmek, temizlik konusunda özenli olmak da böyle bir işi yapacak kişilerin sahip olması gereken vasıflar arasında.

Belki bahçe işlerinden, çiçek düzenlemesi , hayvan bakımından anlayan kişilere ihtiyacınız var. Belki de sizi istediğiniz saatte istediğiniz yere götürecek, bulunduğunuz yerden alacak, konuklarınızı karşılayıp evinize veya işyerinize getirecek çocuklarınızı okula bırakacak ve okuldan alacak iyi bir şoföre de ihtiyaç duyuyorsunuz. İhtiyaç listenizde bu maddelerin bir kısmı veya tamamı yer alıyor olabilir. Ne istediğinize karar verin ve ayrıntılı listenizi bize bildirmeniz yeterli; biz sizleri her yönüyle Yardım Edecek Yatılı  Karı Koca ev Hizmetli bulmak için zaman kaybetmeden çalışmaya başlayacağız. Belki de o anda kadromuzda size en uygun elemanlar mevcut olacak ve hemen görüşmelere başlayabileceksiniz.

● evişlerinizde hijyenik titiz yardımcılar
● villalarınıza çocuksuz eşler
● çiftliklerinize yatılı sorunsuz aileler

Yatılı Çiflik personeli

Villada Yatılı Karı Kocalar

Villa Bahçivan
Yatılı Çiflik personeli

BAHÇIVAN MI ARIYORSUNUZ

Evinizin, villanızın, yalınızın bahçe düzenlemesi için bir bahçıvan ile anlaşma ihtiyacı duyduğunuzda size bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu teklifimiz işyerinizin bahçesi için de geçerli. Bahçeli bir restoran, kafeterya, butik vb. işletiyorsanız peyzaj düzenlemesi yapabilecek bir profesyonel bahçıvan ile çalışmak için bize başvurabilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz kişi bahçedeki çiçeklerin, bitkilerin ve ağaçların bakımıyla ilgilenecek; onları canlı ve sağlıklı tutacak biri ise de, bahçe süsleme sanatını bilen daha profesyonel bir kişiyse de bize başvurabilirsiniz. Zengin CV portföyümüzü gözden geçirip sizi istediğiniz niteliklere sahip bir bahçıvanla buluşturmamız uzun sürmeyecektir.

Günümüzün giderek betonlaşan dünyasında bahçeli bir evi olan kişiler şanslı sayılıyor. Bu durumda mekanınızın bahçesinin gerek ev halkının, gerekse konuklarınızın keyifli zamanlar geçireceği bir şekilde düzenlenmesini istersiniz. Ne zaman tecrübeli, işini severek yapan, referansları olan bir bahçıvana ihtiyacınız olursa hizmetinizde olduğumuzu belirtmek isteriz.

● evişlerinizde hijyenik titiz yardımcılar
● villalarınıza çocuksuz eşler
● çiftliklerinize yatılı sorunsuz aileler

  • Yatılı hasta bakıcısı haftanın 6 günü 24 saat hastasıyla beraber yaşarken, haftada bir gün 24 saat izin kullanmaktadır
  • İzin Konusu Çalışan ile İşveren Arasında Uygun Görülürse 12 saat Gündüzlü Çıkıyorlar.

Yatılı Çiflik personeli

Villada Yatılı Karı Kocalar

İSTANBUL BAKICI YARDIMCI HİZMETİ

Yatılı Villa Yardımcı Eve Yardımcı BayanVilla için evli çiftlerYatılı Villa personeli Villada Yatılı Karı Koca Villalarınıza Çocuksuz Eşler