Yatılı Alzheimer Hasta Bakıcısı

Alzheimer Hasta Bakıcısı Alzheimer hastalığı olan birine bakmak kolay değildir. Alzheimer hastalarının özel bir bakıma ihtiyaç duymaları nedeni ile bakıcı olarak çalışan personelin titizlikle seçilmesi ve bu hastalık konusunda bilgili olması çok önemlidir. Türkiye Alzheimer Derneği bu konudaki ihtiyaca yanıt vermek üzere Ay Yıldız Bakıcı Hizmeti ile işbirliğine giderek Yaşlı Alzheimer Hasta Bakımı Personel Bulmanıza Yardımcı Oluyoruz

Hasta bakımında bakıcının temel sorumluluklarını şöyle özetleyebiliriz:

  1. Hijyen koşulların sağlanması
  2. Hastanın yeterli beslenmesi ve yeterli sıvı almasının sağlanması
  3. İlaçlarının zamanında ve tam olarak verilmesi
  4. Hastaların sosyal ve fiziksel olarak sürekli aktif tutulması
  5. (yürüyüş, egzersiz yaptırılması ve ev içi aktiviteler vb.)
  6. Hasta fiziksel ihtiyaçlarını gideremeyecek durumda ise gerekli destek ve hizmetin sağlanması.

Yatılı Bakıcı

  • Yatılı bakıcı haftanın 6 günü 24 saat Hastayla beraber kalır haftada bir gün 24 saat izine gider
  • İzin Konusu Çalışan ile İşveren Arasında Uygun Görülürse 12 saat Gündüzlü Çıkıyorlar

Profesyonel ve Özel Bakım ; hasta bakıcı hizmetleri insan sağlığına yönelik hassas ve ciddi bir hizmet alanıdır. Bu nedenle de İstanbul yatalak hasta bakıcı hizmeti sunan firma olarak bu konuda profesyonel hizmet desteği sunuyoruz. Yatalak hasta bakıcı personellerimiz, hastanıza özel bakım imkânları ile tüm ihtiyaçlarını eksiksiz olarak giderir. A dan Z’ye hastanızın tüm istek ve ihtiyaçları profesyonel düzeyde karşılanır. Aldıkları eğitimler doğrultusunda doğru teknik ve yaklaşımlar ile hastanızın beslenme, temizlik ve ilaç gibi temel bakım ve ihtiyaçları kişiye özel ve kusursuz olarak personellerimiz tarafından yapılır. Firmamızdan yatalak hasta bakıcı hizmetlerini siz de bu alanda eğitimli ve profesyonel olan hasta bakıcılarımızdan güvenle ve gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Şimdi Arayın: Sevdikleriniz Bizim de Ailemiz Olacak | Onları Gönül Rahatlığı ile Bize Emanet Edin! Detaylı Bilgi Almak ve Avantajlı Fiyatlarımızı Öğrenmek için Hemen Bizi Arayın Güvenilir Bakıcılar için çözüm ortağınız. Profesyonel tecrübeli bakıcılar. “Değişim Garantili”

BİZİ ARAYIN WHATSAPP

Hasta Bakıcı İçin Bize Mesaj Gönderin.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right