MS Hasta Bakıcısı Yardımcı

Atakları ile ön plana çıkan ve kronik bir hastalık olan Multipl Skleroz (MS), genellikle genç erişkinlerde görülüyor. Türkiye’de yaklaşık 40 bin MS’li bulunuyor. 20 ila 40 yaşlarında daha sık ortaya çıkan MS hastalığı kadınlarda iki kat fazla görülüyor. yorgunluk. halsizlik, görme kaybı, baş dönmesi, uyuşma, elektriklenme gibi sorunların 24 saatten uzun sürmesi halinde mutlaka bir uzmana başvurulması gerekiyor. Kişiye göre farklı belirtiler gözlenen MS hastalığı için erken tanı büyük önem taşıyor.

MS Hasta Bakıcısı Hizmet Elemanı

Ms hasta bakıcısı Evde Hastanede haftanın 6 günü 24 saat hastasıyla beraber yaşarken, haftada bir gün 24 saat izin kullanmaktadır. İzin Konusu Çalışan ile İşveren Arasında Uygun Görülürse 12 saat Kullanıyor. 

MS hastalığı belirtileri kişiden kişiye değişiyor

MS’in neden ortaya çıktığına dair kesin bir bilgi olmasa da Lyme hastalığı, genetik bozukluklar, enfeksiyonlar, B12 eksikliği, sigara kullanımı ve stres tetikleyici nedenler arasında bulunuyor. MS belirtileri uyuşukluk, ağrı ve yürüme problemlerine kadar değişkenlik gösterebiliyor. Kişilerde baş dönmesi, dengesizlik, kollarda ve bacaklarda uyuşukluk, denge kaybı, görme kaybı ve çift görme, cinsel isteksizlik, idrar kaçırma gibi bulgular ortaya çıkabiliyor. Bu belirtilerden bir ya da birkaçı 24 saatten uzun sürüyorsa erken tanı alabilmek için mutlaka bir nöroloji uzmanına başvurulması gerekiyor.

  •  “MS hasta bakıcısı” haftanın 6 günü 24 saat hastasıyla beraber yaşarken, haftada bir gün 24 saat izin kullanmaktadır
  • İzin Konusu Çalışan ile İşveren Arasında Uygun Görülürse 12 saat Gündüzlü Çıkıyorlar.

Tüm bu maddeler ve daha da fazlası, hastamızın daha sağlıklı olmasını sağlayacak; temel ihtiyaçlarını giderebileceği ve her an iletişim kurabileceği profesyonel, samimi ve güvenilir bir yardımcı için yatılı hasa bakıcı hizmeti önemlidir. Yatılı Olarak Tüm İllere Hizmet Verilmekte. Özbekistanlı BakıcıTürkmenistanlı Bakıcı,  Gürcistanlı Bakıcı, Etiyopyalı  Bakıcılar Güvenilir Bakıcılar için  çözüm ortağınız Deneyimli tecrübeli bakıcılarla Ay Yıldız Bakıcılık Olarak Her An Yanınızdayız. “Bakıcı Değişim Garantisi” verebiliyoruz  Hasta Bakıcısı, Yaşlı Bakıcısı, Refakatçi, İhtiyaçlarınızda Hemen Bizi Arayabilir ve Bilgi Alabilirsiniz. 

MS Hasta Bakıcısı Görüşmeleri

Yaşlı Hasta bakıcı İhtiyacınız Olan Bakıcıyı Sizin İçin Araştırıp size Uygun Kriterlerinize uyun ”Hasta Bakıcı” veya ”Yaşlı Bakıcısı” Evinizdekibakici.com Olarak Buluyoruz.”Hasta Bakıcı Personeli” Ortak Gün Belirleyerek Görüşmeye Hazır İşe Başlayabilecek Bir Şekilde Getiriyoruz.

Her İki Tarafın Görüşleri Bir Birlerine Uygun Olursa Aynı Gün İşe Başlatıyoruz. Bakıcı Görüşmeleri Hasta bakıcısı Personelin Görüşmeleri Hastanın Bulunduğu Yerde Görüşme Sağlanıyor.

Her Hastanın Kendine Öz Hal ve hareketleri Her ne kadar aynı hasta olsa da kullandığı ilaç ortam olarak değişebiliyor ve yer yer agresifleşebiliyor her ne kadar iyi ve uysal olsa da hastalığın ve bulunduğu durumdan dolayı değişip kırıcı ve zor anlar yaşatabiliyor.

Bu nedenle hastanın kendi bulunduğu ortamda her iki tarafında birbirlerini görüp yapması gereken işleri sözlü olarak anlatılıp gerektiğinde gösterilip karar verilmesi genelde işi anlatmadan  gönderilen bakıcıdan 100%10 başarı sağlanır yerinde karar oranı ise 100%90 daha başarı görülmekte.

BİZİ ARAYIN WHATSAPP

PEKİ AİLE HASTA BAKICIDAN MEMNUN KALMAZSA ?

Aile içinde geçerli olan her aldığı Yaşlı Bakıcısı veya Hasta Bakıcıyı Çalıştırmak zorunda değil Aynı şekilde Hizmet Almış Olduğu Evinizdekibakici.com  a Memnuniyetsizliğiniz Bildirin. Bakıcı Orada Çalışmaya Devam Ederken İLK gün Gibi Adayların Bilgileri Aileyle gönderilip tercih ettiğiniz bakıcı için gün belirlenir hazır bir şekilde getirilip işi görüp anlatılıp uygun görüldüğünde işe başlatılıyor Her Zaman Memnun Kalmanız Bizim İçin Çok Önemli Müşteri Olarak Hiç Bir Zaman Görmüyoruz Evinizdekibakici Ailesi Çok Büyük Sizleri de Ailemize Dahil Etmek İçin Her zaman Yanınızdayız.

Bakıcı Memnun Kalmazsa ?

Bu husus Önemli Ve Şeffaf bir konu Akıllarda hep bir soru işareti gelen bakıcı yapamazsa Evet Her bakıcı her işi yapar anlamına gelmiyor Fakat Bakıcı alınırken dikkatli ve özenle seçmiş olsanız da bazı zamanla bu tip sorunlar genelde çözüm süreci olarak işe başlayan gerek  Yaşlı Bakıcısı gerek Hasta Bakıcıyla yapılan konuşma ve Yapılan Yazılı Sözleşmesinde Yazılı Olarak Belirtiğimiz bir konuda işe bırakma konusu işi bırakmadan önce bize evinizdekibakici.com Olarak Bize Bildirmektedir. Yeni Bakıcı Bir Bakıcı İçin Hemen Çalışma Başlatılıp Size Uygun Bakıcıyı Yönlendiriyoruz.

Hasta Bakıcı İçin Bize Mesaj Gönderin.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right