Yatılı Çocuk Bakıcı Bayan

Yatılı dadılar, çocuklarla ilgili tüm görevlerden sorumlu kalifiye, eğitimli bakıcılardır ve ayrıca yemek hazırlama ve ayak işleri gibi ev işlerinde yardımcı olabilirler. Yatılı çocuk bakıcı için bakım düzenlemeleri aileden aileye değişir, ancak genellikle şunları içerir: Sosyo-duygusal destek ve öğrenme sağlamak. Çocuklarınız için ilgi çekici, gelişimsel olarak uygun öğrenme deneyimleri uygulamak. Okul / anaokulu bırakma ve teslim alma. Çocukları müzik derslerine, spor uygulamalarına, oyun tarihlerine ve diğer organize etkinliklere taşımak. Ailenizin akşam rutinine yardımcı olmak – akşam yemeği, banyo ve çocukları yatağa yatırmak.

Bayan Bakıcı Arıyorum Güvenli Mi?

Halihazırda web sitemizde size en uygun dadıyı bulabilmek için birçok liste mevcuttur. Yatılı çocuk bakıcıların özgeçmişleri ve değerlendirmelerine dikkat ederek sizin için en uygun dadıyı seçebilirsiniz.

İsterseniz de destekten bize ulaşarak tercihleriniz konusunda size yardımcı olabiliriz. Bu şekilde aklınızdaki soru işaretlerini gidererek sizin için en iyi dadıyı da bulmuş olacaksınız. Sitemiz güvenilir dadılar ile çalışmaktadır. Güvenlik bizim için çocuklarımız kadar önemlidir.

Yatılı Çocuk Bakıcıdan Ne Tür Ev İşleri Beklenebilir?

Bir yatılı çocuk bakıcı tutuyorsanız ondan şu işleri bekleyebilirsiniz. Bir dadının ana önceliği her zaman bakımları altındaki çocuklar olmalıdır – bir dadı’nın gün içinde tamamlayabileceği birçok hafif ev işi vardır. Bunlar şunları içerebilir: Yemek hazırlığı. Bulaşık makinesinin istiflenmesi ve istifinden çıkarılması. Ana yaşam alanlarının (salon ve mutfak) korunmasının sağlanması. Yerleri süpürmek. Çocuk çarşaflarının değiştirilmesi. Çamaşır yıkama, asma ve katlama. Çocuk yatak odalarının ve oyun alanlarının bakımı. Ev işlerini yürütmek ve alışveriş yapmak. Önceden kararlaştırılan diğer hafif ev işleri.

WHATSAPP BİZİ ARAYIN

Yatılı Bakıcı Ailem İçin Doğru Seçim Mi?

Yatılı bir dadı tutmayı düşünüyorsanız, evinizde ilave bir yetişkinin kalabileceğinden emin olmanız gerekir. Yatılı çocuk bakıcı için de bir oda bulunmalıdır. Kendi yatak odalarına ve tercihen kendi banyolarına ihtiyaçları olacaktır. İdeal olarak, dadınızın yaşam alanı, çalışma saatleri dışında mahremiyete izin verecektir.

Yatılı dadılar bir çalışma programına sahip olmalı ve çalıştıkları her saat için ödeme almalıdırlar. Canlı bir dadı ile sağlanan bonus, dadınızın çalışma programının çok daha esnek olabilmesi ve gece bakımı da içerebilmesidir. Her ailenin ihtiyaçları farklı olduğundan, tüm küçük ayrıntıların üzerinde anlaşmaya varılması esastır.

BİZİ ARAYIN WHATSAPP

Doğru Yatılı Çocuk Bakıcısını Bulmak

Ebeveynler çocuklarını güvende tutmak, iyi bakılmak ve eğitimle meşgul olmak için yatılı çocuk bakıcısı ararlar. İşe aldığınız dadı, sizin için çocuk güvenlik kontrollerini yerine getirmiş olmalı,

sizinle ortak olarak çocuklarınızın günlük rutinlerinin düzenlenmesi ve yürütülmesi için sorumluluk almaya istekli olmalıdır. Bir dadı ruhla beslenecek, güvenilir, yaratıcı, güvenlik bilincine sahip olacak, ve çocuk gelişimi hakkında iyi bir anlayışa sahip olacaktır.

Çocuklarınızın duygusal, fiziksel, sosyal ve entelektüel gelişimini teşvik edecek ve ailenizin bir uzantısı olarak hareket edecekler. Yatılı bir dadı almayı düşünüyorsanız, işe alım sürecinde zaman ayırmanız önemlidir. Yatılı bebek bakıcı bayan personeller için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz. Yada hemen bizimle iletişime geçiniz.

 

Hasta Bakıcı İçin Bize Mesaj Gönderin.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right