Hasta Bakıcısı Hizmeti Faaliyet veren firmamızın tüm personelleri bir çok eğitim ve güvenirlik protokollerinden geçerek Yardımcı ve Bakıcı iş vermektedir. Yatılı Hasta Bakıcısı deneyimli, tecrübeli, güvenilir, temiz ve disiplinli olması gerekmektedir. Çünkü sizlerin emanet ettiği hasta ve yaşlı bireylerinizi kendi ailesi olarak görmeli Tüm İhtiyaçlarını zamanında Yerine Getirmeli Özellikle İlaçlarını Zamanında vermeli, bakımını ve temizliğine Özenle ve düzenli olarak yapması gerek Bakacağı Kişiyle sohbet Etmeli Hastanın moralini ve motivasyonunu yüksek tutabilmelidir.

Hastanede Refakatçi

İstanbul İçi aynı günde Hasta Bakıcı, hizmet Refakatçi ve evde Yatılı Yardımcı verebilen firmamız profesyonel Personellerle Hizmet Vermekteyiz.

Hasta Bakıcısı Hizmeti

Yeni hastalıklar geçiren, kaza veya doğuştan gelen bir hastalığı sahip, bakıma ihtiyacı olan yakınlarınızı ve güvenilir hasta bakıcılara emanet edebilirsiniz.

Yatılı Yardımcı Personel

Ay Yıldız Bakıcılık İnsan Kaynakları olarak en güvenilir hasta bakım hizmetlerini sizlere Sunuyoruz Sevdiklerinizi Rahat ferah içinde hayatlarını sürdürmelerini sağlamak için yardımcı personellerimizi özenle seçerek sizlere sunuyoruz. Memnuniyetiniz Bizim İçin Çok Önemli İşimizi Ciddiye Alıyoruz Hizmet verecek adayların özverili ilgi alakalı güler yüzlü deneyimli tecrübeli olmasına Dikkat Ediyoruz. Ücretlerimiz Siz Değerli Müşterilerimizi Zorda Bırakmayacak Kadar Makul Olması için gayret gösteriyoruz Günün Her Vaktinde Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Bakıcının Görevleri Nelerdir ?

Yardıma ihtiyacı olan hastanın veya yaşlı bireyin ilaçları zamanında vermek Yemek, Mama Sıvı Gıda Su gibi temel ihtiyaçlarını üstlenmek Genel vücut temizliğini Öz Bakım yerine getirmek fiziksel aktiviteleri hastanın iyileşmesine yardımcı olmak Tansiyon Ölçümü, nabız gibi hayati fonksiyonlarının takibini Sağlamak Moral ve motivasyon olarak hastaya destek olmak Hastanın bulunduğu evi temizliğini ve düzenini sağlamak

BİZİ ARAYIN WHATSAPP

Profesyonel Yaşlı Bakıcısı

Yatılı Bakıcı Yardımcı ihtiyacınız mı var ? İnternet’te bir çok siteyi gezdiniz bulamadınız mı? Ay Yıldız Bakıcılık Hizmeti Evinizdekibakici.com Deneyimli ve tecrübeli bakıcı ve Yardımcılar İçin İhtiyacınız Olan Yardımcıyı Bulmanıza Yardımcı Oluyoruz.

Yaşlı (Anne, Anneanne, Babaanne) Yardımcı: Kişiler yaşlandıkça çocuklaşmakta ve hemcinsleri olmayan bir bakıcıyla kaldıklarında kişisel ihtiyaçlarını bakıcı gidereceğinden utanıp sıkılabilmektedirler. Bu problemlerin önüne geçmek için yaşlı kadına bakıcı tutarken yine bir kadın bakıcı tercih edilmesinde fayda vardır. Genellikle kadın yaşlıya kadın Yardımcı tercih edilirken yaşlının durumuna göre tercih edilen cinsiyet de değişkenlik göstermektedir.

BİZİ ARAYIN WHATSAPP

Yaşlı (Baba, Dede) Bakıcıları

Yukarıda bahsettiğimiz cinsiyet seçim durumu yaşlı Birey bakım konusunda da geçerlidir. Yaşlılar ihtiyaçlarını kendileri gideremediklerinden bundan üzüntü duymakta bu yüzden en azından hemcinslerinin bu durumu görmesini tercih edebilmektedirler. Yaşlının yatalak olması ya da bilincinin yerinde olmaması gibi durumlarda cinsiyet ayırdımı pek yapılmasa da ayakta olan ve bilinci yerinde olan yaşlılar genellikle kendi cinsinden bakıcılar tercih etmektedirler. Hastalarda erkek ya da kadın ayrımı yapılmamaktadır erkek hastaya bayan Yardımcı hizmet vermektedir. Önemli olan çalışanın işini iyi yapması ve tecrübe sahibi olmasıdır.

Yardımcı Arıyorum Diyorsanız

Yüksek Eleman Kaydına sahip firmamızdan Detaylı Bilgi alabilirsiniz İstanbul tüm ilçeleri ve Yatılı ve Gündüzlü olarak Hizmet vermekteyiz. İstanbul Harici İl dışı Sadece Yatılı Hizmet Vermekteyiz. Yardımcı ve bakıcı faaliyetlerimiz Özenle devam Ettirmekteyiz. internette ve piyasada birçok yeni firma bulunmakta eleman araştırması kadar aldığınız yerde çok önemli. Uzman Kadromuzla Aradığınız Yardımcı veya Bakıcıyı bulmanıza yardımcı Olabiliriz. Hemen Bize Ulaşın Aradığınız Yardımcıyı Evinize İş yerinize Veya Hastaneye Biz Getirelim.

Hasta Bakıcı İçin Bize Mesaj Gönderin.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Hasta Bakıcısı Bay ve Bayan

Profesyonel Bakıcılar Belirli bir yaştan sonra maalesef ki insan fizyolojisi ve bağışıklık sistemi zayıflıyor. Zamanla kronik hastalıklar baş gösteriyor. Tabi ki kimse yatağa bağımlı hasta olarak hayatına devam etmez. İnsan sosyal bir canlıdır. Bu nedenle sosyal hayatı, kendi sağlığı sebebi ile, kısıtlanmış bir birey psikolojik olarak ta etkilenmektedir. Psikolojik olarak çöküntüde olan bir hastanın iyileşme süreci de uzamaktadır. Bakıcı İhtiyacınız için Günün Her Saati Bize Ulaşabilirsiniz. Evde ve Hastanede Refakatçi Aynı Gün İçinde Temin Edebiliyoruz. Hastanede Refakatçi Bay veya Bayan 24 saat Olarak veya haftalık Olarak Sunmaktayız. Evde Yatılı Çalışacak bay veya Bayan Aynı Gün İçinde Hazır Bir Şekilde Görüşme Yaptırıp İşe Başlatabiliyoruz.

Firmamızı arayarak erkek refakatçi ya da kadın refakatçi için size hemen bir görevli yönlendirmemizi sağlayabilirsiniz. Erkek ve kadın hastaların kişisel bakımını da yapabilecek hem evde hem de hastanede refakatçi olarak görev yapabilecek deneyimli bakıcılar kadromuzda yer alıyor. Firmamız bünyesinde görev yapan refakatçilerin Tümünü son derece titiz bir değerlendirme safhasının ardından kadromuza dahil ediyoruz. Bakıcınızı Biz Getirelim Yatılı Olarak Tüm İllere Hizmet Verilmekte. Gündüzlü Olarak Sadece İSTANBUL İçi Hizmet Verilmekte. Yüzlerce Yaşlı Bakıcısı ve Hasta Bakıcı, ailenize en uygun olanı bulun. Günün Her Saati Ulaşılabilir Uzman Kadromuzla Yanınızdayız,

Hemşire ve Sertifikalı Bakım Elemanları 7/24 Hizmet.

2008 Yılından Bugüne Hizmetimiz: Alzheimer – Demans Bakım, Ameliyat Sonrası Bakım, Fizik Tedavi, Palyatif Bakım. Yaşlı ve Hasta Bakıcı tedarik hizmetini vermek amacıyla kurulmuştur Evde ve Hastanede Refakatçi kısa ve uzun süreli Hasta Bakıcı Hizmeti almak için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.