Hasta Bakıcı Refakatçi Bay ve Bayan

Hasta Bakıcı Refakatçi özelliklerini tespit eder ve size 2 saat içerisinde en az 2 tane profilini resimleri ve bilgilerini sunuyoruz. Firmamızı Arayın ‘Bay veya Bayan Refakatçi için size hemen bir görevli yönlendirmemizi sağlayabilirsiniz.

Hasta Bakıcı Refakatçi Ön Bilgi

Firmamız bünyesinde görev yapan refakatçilerin tümünü son derece titiz bir değerlendirme safhasının ardından kadromuza dahil ediyoruz. Sevdiğiniz, değer verdiğiniz bir insanın bakımını emanet edeceğiniz bir Bakıcı elbette rastgele biri olmamalıdır. Hastanızın beslenmesi, temizlenmesi, özel kurallara tabi ise anlaştığınız Bakıcı bu konuda tecrübeli olmalıdır. Ayrıca hastayı dikkatle takip etmeli ve durumunda bir değişiklik gördüğü zaman bunu bildirmesi gereken kişilere bildirmelidir. Hasta odasını havalandırmalı, daima temiz ve düzenli olmasını sağlamalıdır.

Hastanede Refakatçi

İstanbul İçi aynı günde Hasta Bakıcı, hizmet Refakatçi ve evde Yatılı Yardımcı verebilen firmamız profesyonel Personellerle Hizmet Vermekteyiz.

BİZİ ARAYIN WHATSAPP

Hasta Refakatçi Personellerinin Görevleri

Hastanıza veya Tanıdığınıza her türlü bakımı ile temel ihtiyaçlarının yerine getirmelidir.

  • Hasta Bakıcı hastanızın ve/veya Yakınınızın doktoru tarafından verilen ilaçların zamanında verilmesi.
  • Hasta Bakıcı hasta ve/veya Yakınınızın temel ihtiyaçlarının gidermesi ( vücut temizliği , yemek yemesi, hastanızın altı Alınıyorsa altının bezlenmesi dahil ).
  • Hasta Refakatçisi hasta ve/veya Yakınınızın yürüyebiliyor ise yürümesine yardımcı olunması ve sohbet edilerek düzgün iletişim kurulması.
  • Hasta Refakatçisi hasta ve/veya yaşlınızın doktorunun verdiği bir beden egzersizi varsa o beden egzersizlerinin doktorunuzun gösterdiği ve önerdiği şekilde yaptırılması.
  • Hasta Refakatçisi hasta ve/veya yaşlınızın evinde veya hastane ortamında günlük temizliğin yapılması.
  • Hasta Bakıcı yapılacak tüm Bakıcı hizmetleri bir plan dahilinde ve hasta ve/veya yaşlı yakını ile irtibatlı olarak planlanır ve yapılır.
  • Hastane Başlayarak Evde Devam Etmektedir.

Hasta Bakıcı İçin Bize Mesaj Gönderin.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Acil Bakıcı Arıyorum Diyorsanız Hemen Arayın Bakıcı Bulmak Artık Sorun Değil Hastanede Evde Yatılı Bay Ve Bayan Deneyimli Tecrübeli Bakıcılar İçin Hemen Arayın. Refakatçi Hizmeti İstanbul Tüm Hastanelerine Aynı Gün İçinde İş Başı Yaptırabiliyoruz. İl Dışı Personel Hizmeti Sadece Yatılı Olarak Verilmekte Yaşlı Hasta Bakıcı İçin Bize Ulaşmanız Yeterli Yükünüzü Hafifletmeyi Hedefliyoruz.