Whatsapp'dan Sor

Fatih Hasta bakıcı

Fatihte Hasta Bakıcısı Mı Arıyorsunuz

“FATİH HASTA BAKICISI” Ailenizde özel bakıma ihtiyaç duyan hasta yakınlarınızın gerek evde gerekse hastane ortamında her türlü hizmetine cevap veriyoruz. Dinamik, işinin ehli ve enerjik yerli bakıcı kadromuzda bulunan gerek bayan, gerekse erkek şartlarınıza ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanları tespit ederek sizinle görüştürüyor ve gerekirse bunu, uygun bakıcı temin edene kadar defeatle tekraren yapıyoruz; ta ki siz içinize sinen biriyle karşılaşana kadar. Olur da devamlı olarak bakıma ihtiyacı olan yakınınızın etrafında olmak istersiniz ama şartlarınız buna izin vermiyorsa hasta bakıcısı arıyorum diyorsanız özenle tercih edilen bakıcı personellerimiz her zaman hizmetinizdedir.
Evde Yatılı Yardımcı
Fatih Hasta bakıcı
YATILI HASTA BAKICISI “Yatılı hasta bakıcı hizmeti” Fatih hasta bakıcısı personelinin “yatılı” olarak hizmet verdiği bir bakıcılık işidir. Bu hizmet özellikle de yoğun ve sürekli olarak bakımı gereken bir hasta için tercih edilmeye uygun bir hizmettir. Hem gün içerisinde hem de gece boyunca, hastamızın ihtiyaçlarının karşılanması, her an ulaşabileceği, güvenilir bir yardımcı kişinin olması, hem hastamız için hem de hasta yakınlarımızın hastanın güvenliği, sağlığı konusunda rahat hissedebilmeleri için önemli bir hizmettir. Neden Yatılı Hasta Bakıcı Hizmeti Tercih Edilmelidir? Yatılı hasta bakıcısı gece, gündüz günün her saati hastamızın sağlık ve ihtiyaç durumu ile sürekli takip halindedir. Standart bir hasta bakım hizmeti için genel olarak gün içerisinde bir kaç saat belirlenir. Ancak yatılı hasta bakıcı hizmeti için “saat belirleme” durumu söz konusu değildir. Nitekim bakıcı personel hastamızın yaşam alanında kendisine sağlanacak bir oda da kalacak ve sürekli olarak hastamız ile ilgilenecektir. Yatılı hasta bakıcısı haftanın 6 günü 24 saat hastasıyla beraber yaşarken, haftada bir gün 24 saat izin kullanmaktadır İzin Konusu Çalışan ile İşveren Arasında Uygun Görülürse 12 saat Gündüzlü Çıkıyorlar. Tüm bu maddeler ve daha da fazlası, hastamızın daha sağlıklı olmasını sağlayacak; temel ihtiyaçlarını giderebileceği ve her an iletişim kurabileceği profesyonel, samimi ve güvenilir bir yardımcı için yatılı hasa bakıcı hizmeti önemlidir.

HASTA YAŞLI BAKICI HİZMETİ

  • Hasta Bakıcısı
  • Yaşlı bakıcısı
  • Felçli Hasta Bakıcısı
  • Yatalak Hasta Bakıcısı
  • hastanede hasta refakatçi
  • yatılı yabancı hasta bakıcısı
  • Alzaymır Bakıcısı
  • Demans Hasta Bakıcısı
  • Parkinson Bakıcısı
Yatılı Olarak Tüm İllere Hizmet Verilmekte. Özbek Bakıcı, Türkmen Bakıcı,  Gürcü Bakıcı, Ukraynalı Bakıcı, Etiyopyalı Bakıcı Güvenilir Bakıcılar için  çözüm ortağınız. Profesyonel tecrübeli bakıcılar. “Değişim Garantili” Hasta Bakıcı, Yaşlı Bakıcı, Refakatçi Hasta Bakıcısı, İhtiyaçlarınızda Hemen Arayabilir ve Bilgi Alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Tel : 0507 304 12 12 Mobil : 0507 304 12 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir