Whatsapp'dan Sor

Yabancı Yaşlı Bakıcı Bayan

Hasta Bakıcı Mı Arıyorsunuz

Aileniz için Yabancı Yaşlı Bakıcı Bayan gerek evde gerekse hastane içinde her türlü hizmetine cevap veriyoruz. Dinamik, işinin Bilen ve enerjik Yerli Veya Yabancı [Hasta bakıcısı] Kayıtlı Buluna gerek bayan, gerekse Bay şartlara uygun olanları tespit ederek sizinle görüştürüyor. ta ki sizin içinize Sinen birini Bulana kadar. hasta bakıcısı dikkatli özenle Tercih Edilmelidir Bu Konuda Ay Yıldız Bakıcı Hizmet Firması Sürekli Olarak Yanınızdayız.

Yabancı Bakıcı Bayan

Yaşlı bireylerin kimi zaman kendi başlarına genel ya da özel koşullar karşılaması son derece zor durumda. Güçlü olmayan bedenleri. Mutlu, huzurlu hissedebilmeleri için ilgi, şefkat ve anlayış son derece önemli kavramlardır. yaşlı  bakıcısı hizmeti özellikle de aile içerisinde bakıma muhtaç “Yaşlı Anne ve Babaya Bakıcı”  ve  Yaşlı bakıcı aile büyüklerinizin günlük ya da daha uzun süreli olarak; özel, genel ihtiyaçlarının en iyi bir şekilde karşılanması için en iyi hizmet seçeneklerinden birisidir. Genel olarak yaşlının temel, özel ve genel ihtiyaçlarının en doğru bir şekilde gerçekleştirilmesinin yanı sıra, yaşlı ile ilgili iletişim kurmak ve psikolojik olarak da daha iyi kullanmak için gereklidir.

”Hastanede Refakatçi”

SİZE EN UYGUN REFAKATÇİYİ NASIL BULUYORUZ ?

refakatçinin özelliklerini tespit eder ve size 2 saat içerisinde en az 2 tane refakatçi profilini resimleri ve bilgilerini sunuyoruz. Firmamızı arayarak ”Bay Refakatçi” ya da ”Bayan Refakatçi” için size hemen bir görevli yönlendirmemizi sağlayabilirsiniz.Firmamız bünyesinde görev yapan refakatçilerin tümünü son derece titiz bir değerlendirme safhasının ardından kadromuza dahil ediyoruz. Sevdiğiniz, değer verdiğiniz bir insanın bakımını emanet edeceğiniz bir Refakatçi elbette rastgele biri olmamalıdır. Hastanızın beslenmesi, temizlenmesi, özel kurallara tabi ise anlaştığınız refakatçi bu konuda tecrübeli olmalıdır. Ayrıca hastayı dikkatle takip etmeli ve durumunda bir değişiklik gördüğü zaman bunu bildirmesi gereken kişilere bildirmelidir. Hasta odasını havalandırmalı, daima temiz ve düzenli olmasını sağlamalıdır.
Yabancı Yaşlı Bakıcı Bayan
Yabancı Yaşlı Bakıcı Bayan

”Parkinson hasta Bakıcısı”

(Parkinson Hasta Bakıcısı) olan kişiler, son derece Dikkatli Ve Sabırlı Olması Gerekiyor Denge Kaybı Olduğu İçin Bir adım öncesini düşünerek hastasını izlemesi gerekiyor olabilecek düşmelerin ve yaralanmaların önüne geçmek için hastanın bulunduğu ortamda masa sehpa ve buna benzer şeyleri ayak altından kaldırarak rahat bir ortam sağlamalıdır ilaçlarını ve beslenmesine dikkatli bir şekilde takip edilmelidir yemek yemesinde gerekirse yardım edilmeli wc ve banyo gibi yerlere tek başına bırakılmamalıdır.

Parkinson Hasta Bakıcı Çalışma Saati

{Parkinson hasta bakıcısı} haftanın 6 günü 24 saat hastasıyla beraber yaşarken, haftada bir gün 24 saat izin kullanmaktadır İzin Konusu Çalışan ile İşveren Arasında Uygun Görülürse 12 saat Kullanıyor Gündüzlü Parkinson Hasta Bakıcısı Sabah 09:00 Akşam 18:30 -19:00 Haftanın 6 Günü Hizmet Vermektedir 1 gün İzin kullanmaktadır.

Demans Hasta Bakıcısı

“Demans Hasta Bakıcısı” Mı Arıyorsunuz?

Aileniz için “Demans Hasta bakıcısı” gerek evde gerekse hastane içinde her türlü hizmetine cevap veriyoruz. Dinamik, işinin Bilen ve enerjik Yerli Veya Yabancı {Demans Hasta bakıcısı} Kayıtlı Buluna gerek bayan, gerekse Bay şartlara uygun olanları tespit ederek sizinle görüştürüyor. ta ki sizin içinize Sinen birini Bulana kadar.

“Felçli Hastaya Bakıcı” Mı Arıyorsunuz ?

Yabancı Yaşlı Bakıcı Bayan  www.evinizdekibakici.com İçin Doğru Adrestesiniz Aileniz için “Felçli Hastaya bakıcı” gerek evde gerekse hastane içinde her türlü hizmetine cevap veriyoruz.

Yatalak Hasta Bakıcısı” Mı Arıyorsunuz ?

“yatalak hasta bakıcısı” hastaların fizyolojik ve psikolojik durumlarına uygun bakım programları Yatalak hastalara uygun tecrübeli sağlık çalışanlarımız ile 7/24 bakım işlemleri yapılmaktadır.

“Yatalak Hasta Bakıcısı”

Yatalak Hasta Bakımı: Belirli bir yaştan sonra maalesef ki insan fizyolojisi ve bağışıklık sistemi zayıflıyor. Zamanla kronik hastalıklar baş gösteriyor. Tabi ki kimse yatağa bağımlı hasta olarak hayatına devam etmez. İnsan sosyal bir canlıdır. Bu nedenle sosyal hayatı, kendi sağlığı sebebi ile, kısıtlanmış bir birey psikolojik olarakta etkilenmektedir. Psikolojik olarak çöküntüde olan bir hastanın iyileşme süreci de uzamaktadır.
 1. Yatılı hasta bakıcısı haftanın 6 günü 24 saat hastasıyla beraber yaşarken, haftada bir gün 24 saat izin kullanmaktadır
 2. İzin Konusu Çalışan ile İşveren Arasında Uygun Görülürse 12 saat Gündüzlü Çıkıyorlar.

“Alzheimer Hasta Bakıcısı”

Yatılı Alzheimer Hasta Bakıcısı Alzheimer hastalığı olan birine bakmak kolay değildir. Alzheimer hastalarının özel bir bakıma ihtiyaç duymaları nedeni ile bakıcı olarak çalışan personelin titizlikle seçilmesi ve bu hastalık konusunda bilgili olması çok önemlidir. Evinizdekibakici.com ile işbirliğine giderek “Yaşlı ve Alzheimer Hasta Bakımı Personel Bulmanıza Yardımcı Oluyoruz Alzheimer Hasta Bakıcısının sahip olması gereken en temel özellikler şunlardır.
 • Güler yüzlülük ve sevecenlik
 • Hoşgörü ve sabır
 • Temizlik ve hijyen kurallarına uyum
 • Olumlu iletişim ve empati yeteneği
 • Saygılı davranış ve temel görgü kurallarına uyum
 • Uyumluluk
Alzheimer hastaları bakımında kişiye özel çözüm yöntemleri üretilmelidir.  Bunun için hasta bakıcının iyi bir gözlem yapıp, hastayı iyi tanıması gereklidir. Böylece, hastaya daha iyi bir bakım ve desteği sağlayabilirler. Hasta bakımında bakıcının temel sorumluluklarını şöyle özetleyebiliriz:
 • Hijyen koşulların sağlanması
 • Hastanın yeterli beslenmesi ve yeterli sıvı almasının sağlanması
 • İlaçlarının zamanında ve tam olarak verilmesi
 • Hastanın sosyal ve fiziksel olarak aktif tutulması (yürüyüş, egzersiz programı, ev içi aktiviteler vb.)
 • Hasta fiziksel ihtiyaçlarını gideremeyecek durumda ise gerekli destek ve hizmetin sağlanması.

Tecrübeli Bakıcısında Olması Gereken Sekiz Özellik

1-Temiz Olması 2-Düzenli Olması 3-Dürüst Olması 4-Sabırlı Olması 5-Aile Yaşantısının Düzenli Olması 6-Hızlı Olması 7-Sevecen ve Güler Yüzlü Olması 8-Gönüllü Olması DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Yatılı Olarak Tüm İllere Hizmet Verilmekte.

Özbek Bakıcı, Türkmen Bakıcı,  Gürcü Bakıcı, Ukraynalı Bakıcı, Etiyopyalı Bakıcı Güvenilir Bakıcılar için  çözüm ortağınız. Profesyonel tecrübeli bakıcılar. “Değişim Garantili” Hasta Bakıcı, Yaşlı Bakıcı, Refakatçi Hasta Bakıcısı, Yabancı Yaşlı Bakıcı Bayan İhtiyaçlarınızda Hemen Arayabilir ve Bilgi Alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Mobil : 0507 304 12 12 Hastanede Hasta Refakatçisi arıyorum, Bulmalıyım diyorsanız  Hemen Arayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir