Whatsapp'dan Sor

Göztepe Hasta Bakıcı

Göztepe Hasta Bakıcı hizmetini firmamızdan alarak en iyi seçimi yapacaksınız. İstanbul Anadolu Yakası Bakıcı hizmeti sağlamaktayız. Bölgeniz için hasta bakıcı detaylı bilgi alabilirsiniz. Yakınlarınızı güvenilir ve tecrübeli kişilere emanet ederek süreci en iyi şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Piyasadaki en iyi fiyatlar ile kaliteli Hizmet Sağlamaktayız. Göztepe hasta bakıcı Hizmeti olmak İstanbul başta olmak üzere Tüm İLLERE Hizmet Vermekteyiz
yaşlı bakıcısı personel
Göztepe Yaşlı Bakıcı

Göztepe Yaşlı Hasta Bakıcı

Evde yaşlı bakıcılığı yapan bakıcılarımız, haftanın 6 günü 24saat hizmet verir yaşlı bireyin bakımı konusunda tecrübeli olup, gün boyunca istekleri karşılamakla kalmayacak aynı zamanda başarılı bir iletişim tekniği uygulayarak, yaşlı bireyin kendisini daha iyi hissetmesini de sağlayacaktır. Sağlık durumu konusunda her aşamada bilgi sahibi olacak olan uzman yaşlı bakıcısı personel, bu konudaki gereklilikleri ve hassasiyetleri de göz önünde bulunduracaktır haftada bir gün 24 saat izin kullanmaktadır.

İstanbul Yatalak Hasta Bakıcı

İstanbul yatalak hasta bakıcı refakatçi hizmetleri, yatağa bağımlı olan ve kendi ihtiyaçlarını ve bakımını kendisini karşılayamayan hastalar için birincil dereceli olan bir hizmettir. Yatalak olan bir hasta yatağa bağımlı demektir. Dolayısıyla da bu tarz hastalar yeme-içme, tuvalet, temizlik ve benzeri gibi hiçbir temel ihtiyacını karşılayamaz. Hatta sürekli yatağa bağımlı olduğundan dolayı psikolojik olarak da bakıma ve desteğe ihtiyaç duyarlar. Tüm bu nedenlerden dolayı yatalak hasta bakıcı hizmetleri uzman seviyede ve bu alanda eğitim almış kişiler tarafından sunulması gereken hizmetlerdir. Durum ve koşullarınıza göre hastanız için yatılı ya da yatılı olmayan hasta bakıcı hizmeti alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Tel : 0507 304 12 12 Mobil : 0507 304 12 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir