Whatsapp'dan Sor

İstanbul Bakıcı Firması

İstanbul Bakıcı Şirketi

Hasta Bakıcısı

İstanbul Bakıcı Firması Belirli hastalıklar geçiren, kaza veya doğuştan gelen bir hastalığa sahip, bakıma ihtiyacı olan yakınlarınızı deneyimli ve güvenilir hasta bakıcısına emanet edebilirsiniz.

Evinizdekibakici olarak en güvenilir hasta bakım hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Yaşlı Bakıcısı

Yalnız yaşayan, yaşlılık vesilesiyle veya fiziksel rahatsızlığınız nedeniyle yapmakta zorlandığınız işlere sizin adınıza koşacak bir yardımcıya ihtiyaç duyuyorsanız Evinizdekibakici.com olarak; size en uygun yaşlı bakıcısını en kısa sürede bulabiliriz.

Hemşire Hizmeti

Bazı hastaların uzun hastalık dönemleri olur ve bu hastalarımızı sürekli hastane ortamında bırakmak istemeyiz.

Onlara evde küçük bir hastane kurup yanlarına da aynı hastanede bakılırcasına bakabilecek deneyimli hemşireler arıyorsanız

Evinizdekibakici güvencesiyle sizlere en uygun hizmeti sunmaktayız.

Yoğun Bakım Hemşiresi

Yoğun bakım hemşireliği oldukça güç bir iştir. Özellikle hastaya evde bakılacaksa daha fazla tecrübe gerektirir.

Hastanın her türlü bakımını ve takibini yapabilecek, birçok konuda deneyimli yoğun bakım hemşirelerimizi Evinizdekibakici.com olarak sizlere sunmaktayız.

Alzheimer Hasta Bakıcısı

Yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer hastalarınızı emin ellere emanet edebilirsiniz. Tecrübeli ve referanslı Alzheimer hastalığı konusunda bilgi sahibi, hasta bakıcısı istiyorsanız Evinizdekibakici.com sizinle.

MS Hasta Bakıcısı

MS (Multipl Skleroz) hastalığı ilerlediğinde bakıcıya ihtiyaç duyabileceğiniz zor bir hastalıktır. MS hastalığı konusunda tecrübeli bakıcılar arıyorsanız Evinizdekibakici.com olarak; size hemen yardımcı olabiliriz.

Parkinson Hasta Bakıcısı

Parkinson hastası aile bireyleriniz için eğitimli, sertifikalı, yatılı veya gündüzlü, tecrübeli hasta bakıcı istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Evinizdekibakici.com güvencesiyle sizlere en uygun yardımcıyı bulabiliriz.

Demans Hasta Bakıcısı

Demans; unutkanlığın hastalık düzeyinde olan halidir diyebiliriz. Bu durum hastanın günlük yaşamsal fonksiyonlarını etkiler, algılamada güçlük yaşar ve hastanın yaşamını olumsuz yönde etkiler.

Demans hastalığı olan hastalarınızı güvenilir bir bakıcıya emanet etmek istiyorsanız, Evinizdekibakici.com olarak Demans hasta bakıcınızı sizin için bulabiliriz.

Engelli Hastaya Bakıcı

Engelli, yaşlı veya genç hastalarımız için hayat daha kolay olabilir.

Her yaşa mensup yatılı veya gündüzlü, deneyimli, güler yüzlü, merhametli bakıcıları Evinizdekibakici.com olarak gönül rahatlığıyla hizmetinize sunmaktayız.

Felçli Hastaya Bakıcısı

Felçli hastalarınızın eli ayağı, gözü kulağı olabilecek yatılı veya gündüzlü, yabancı veya Türk uyruklu, felçli hasta bakımı konusunda tecrübeli hasta bakıcılar arıyorsanız

Evinizdekibakici.com size uygun personel için hizmetinizdedir.

Yatalak Hasta Bakıcısı

Kişiler hastalık, yaşlılık, doğuştan kaynaklanan durumlarla, dönemsel ya da sürekli olarak yatağa bağlı yaşamak durumunda kalabilir.

Evinizdekibakici.com olarak sizlere en doğru ve en sağlıklı hizmeti verebilecek yatalak hasta bakıcılarını bulmak için buradayız.

Evde Hasta Bakımı

Belirli hastalıklar geçiren kaza veya doğuştan gelen bir hastalığa sahip olan, bakıma ihtiyacı olan

yakınlarınızı deneyimli evde hasta bakımı hizmeti veren güvenilir, tecrübeli doktor, hemşire veya bakıcılara emanet edebilirsiniz.

Refakatçi

Hastane de veya evde ameliyat olan ya da geçici bir hastalığı olan hastanız var ve bir kaç günlük refakatçi arıyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Evinizdekibakici.com

İyi eğitimli ve düzenli bir personel ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir bakıcı ve beraberindeki hastaya yardım etmeyi seçecektir.

Güvenilir ve saygılı bakım ekibimiz tüm hasta ihtiyaçlarınızı karşılar ve zor bir süreçte çaba göstererek biran önce hastalığı atlatmasına destek olur.

Yatılı Olarak Tüm İllere Hizmet Verilmekte.

Mobil :0507 304 12 12

WHATSAPP 0507 304 12 12

Bayan Bakıcı Günlük Hasta Bakıcı villa personeli İstanbul Bakıcı Firması

Özbek, Türkmen,  Gürcü, Ukraynalı, Etiyopyalı Güvenilir Bakıcılar için  çözüm ortağınız. Profesyonel tecrübeli bakıcılar. “Değişim Garantili”

Profesyonel Bakıcı Desteğine ihtiyaciniz Bulunuyorsa İrtibat Sayfamızdan Bizlere Ulaşabilirsiniz.